28 наурыз 2012 жылы студенттердің ғылыми жұмыстарының 2-кезеңі өткізілді

2-кезең ережелеріне сәйкес №3 ішкі аурулар кафедрасынан

3 студенттік ғылыми-жұмыс ұсынылды, 3 жұмыстыңбарлығы да жүлделі орынға ие болды.

2-орын –«Октоган  препаратының  аутоиммунды тромбоцитопениялық пурпура кезінде қолдануы» мемлекеттік тілде.Орындаушы- 06-001-01топ студенттері:Длимбекова Меруерт,Елемес Перизат.Ғылыми жетекші-асс.Шерияздан Ж.С.

3-орын –«Асқынған инфаркт миокардіндегі Д-Димер маркерінің  диагностикалық  қаупінің  дамуы».Орындаушы-  дәрігер-интерн Нигматова Диана,06-022-1 топ студенті Бутенко Кристина.Ғылыми жетекші:профессор Семёнова Р.И.

3-орын –Стендтік баяндама: «Алматы қаласы №1 ҚКА пульмонология бөлімшесінің өкпенің  созылмалы обструктивті ауруларының  емі және ағымының нәтижесі » мемлекеттік тілде.Орындаушы-06-016-3 топ  студенті Дошманова Сауле.Ғылыми жетекшілері:доцент Бекишева А.С, ассистент Сайланова Д.К.

№3 ішкі аурулар кафедрасының студенттердің    ғылыми үйірмесінің жетекшісі доцент:Альмухамбетова Р.К.